Luboš Pospíšil72 NOVINEK / 46 KOMENTÁŘŮ / RSS FEED

Návštěvní kniha

Napiště nový záznam do knihy návštěv

 
 
 
 
 
Pole označená * jsou povinná.
Váš E-mail nebude zveřejněn.
39 entries.
Dana Kafková wrote on 6.10.2020 at 07:54:
Vážený a milý Luboši, špatně jsem si propojila datum narození a datum koncertů, takže k narozeninám přeji dodatečně. Přeji obligátní „ Všechno nej“ a zároveň bych Vám chtěla moc poděkovat – za to, že jste a že jste, jaký jste. Časy se mění, ale Vy jste stále stejný. Dlouhá desetiletí jste absolutní jednička na naší hudební scéně- krásný, s nikým nezaměnitelný hlas, obsažné texty a úžasná muzika. Poznala jsem Vás během svých gymnaziálních let, kdy jste s panem Kantorem měli Dialogy v Malostranské besedě, byla jsem i na těch emotivních posledních. Od té doby mě Vaše písničky provázejí celým životem. Každý koncert je zážitek, na který se nezapomene, každá deska příjemné překvapení. A můj obzvlášť milý zážitek – měla jsem zrovna takové ne moc veselé čtyřicáté narozeniny, byla jsem na Vašem koncertě a poprosila jsem Vás, jestli byste mi nezahrál Baladu ze soutěže a Vy jste zahrál. Tak jsem od Vás dostala super dárek. Závěrem přeji Vám a zároveň i nám, Vašim fanouškům, hodně dalších let a písniček s Vámi. Díky. Dana, Praha
JanaS wrote on 30.9.2020 at 21:45:
Né, to né, zrovna to vyšlo na narozeninové koncerty. My se chystali do Semilasa v Brně. Chápu, že nejhorší je to pro kapelu. Snad bude brzy náhradní termín. Jsem nas......fest.
Radek wrote on 30.9.2020 at 16:57:
Tak a je to v p....i! Máme po koncertech v Lucerně a vůbec po všech! Kapitán Prymula zakázal zpěv!!!
Jirka wrote on 26.9.2020 at 17:42:
Dobrý den, dá se někde sehnat knížka 100x POKLOP? Zahlédl jsem ve medailonku na ČT ART některé vtipy a musím je mít. Díky. Jirka
Marcela wrote on 17.9.2020 at 01:25:
Luboš, teď jsem v TV viděla Váš koncert z roku 2011...bylo to úžasný. Musela jsem vlézt na vaše webovky, abych koukla kde koncertujete a zařídila si ten zážitek naživo. A co nevidím? 70! Přeji Vám pevné zdraví a ať se Vám vše daří.
Svatava wrote on 15.9.2020 at 21:49:
Dobrý večer pane Luboši. Váš dokument na artu byl skvěle natočen.I když miluju vaše písničky,nikdy mě nenapadlo jaký je váš hudebnì, či soukrommí život.Přeji krásný život a spoustu fajn muziky a textů...Jste jedinečný ***
Peter wrote on 13.9.2020 at 07:42:
Hola Lubos ¿que tal?
(Viděli jsme se v minulém tisíciletí v Zaragoze) Hodně štěstí a zdraví ke tvým 70! Ať Ti to zpívá! Včera jsem Tě viděl a slyšel na Artu mluvit španělsky, moc mne potěšil ten básník v Tobě. Děkuji! Pořád se věnuju překládání a tady níže, prosím, přijmi ode mne narozeninový dáreček (taky pro fandy Johna Lennona). 8-) Sleduju, že po Lennonových 80 hrajete v Lucerně, tak nabízím k uvážení, zda bys sám nechtěl tuto píseň posunout Johnovi? Měj se skvěle, pozdravuj ode mne Boba, srdečně Peter
PS Refrén má taky španělský verš!

Křížem přes Vesmír

Slova jako kapky deště plní poloprázdnou misku
a nesou to, co cítím, a to, co chci, křížem přes Vesmír.
Louže smutku, vlny štěstí plynou otevřenou myslí,
vládnou mi a laskají mě.

Jai Guru Deva Om
Nenechám si vzít svůj svět,
nenechám si vzít svůj svět.

Světlo láme barvy duhy v tanci miliónů očí,
volají mě zas a zas a křížem přes Vesmír.
Myšlenky jsou nepokojné jako vítr uvnitř schránky,
slepě tápou a pak mizí do tmy křížem přes Vesmír.

Smích a stíny pozemšťanů pronikavě zvoní v uších,
vítají a vybízejí.
Bezhraničná věčná láska září jako milióny hvězd
a volá mě zas a zas a křížem přes Vesmír.

Jai Guru Deva Om
Nenechám si vzít svůj svět,
mi mundo no cambiarán.
Lexx1 wrote on 12.9.2020 at 20:20:
Je po 22 hodině a já po výborném dokumentu na ARTu o Luboši Pospíšilovi a 5P sleduji Váš konzert k 60-tinám v Akropoli.
Přeji Vám Luboši mnoho sil a zdraví do dalších let, ať Vám to stále tak skvěle zpívá. Jste v mám srdci hned od Vaší první desky, kterou jsem si tenkrát na vinylu koupil jako čerstvý maturant v té úplně jiné době ...a vlastně i zemi. No, však Vy víte :)
Hezký večer
Brumovský semafor wrote on 12.9.2020 at 19:38:
Zcela náhodou jsem zjistil,že na Artu má koncert Luboš Pospíšil. skvělé finále dnešní krásné soboty.
No a že měl 70, tak to je pro mě novinka,nicméně přeji všechno nejlepší a hlavně hodně zdraví,snad se brzy setkáme v lepších časech!
Míra wrote on 7.9.2020 at 20:03:
Vážený Luboši Pospíšile, dodatečně gratuluji k sedmdesátinám a přeji pevné zdraví do dalších let. A děkuji za tu krásu, o kterou se s námi dělíte. Na viděnou a na slyšenou v Pardubicích a Chrudimi !
Ivana wrote on 6.9.2020 at 18:00:
Vážený Luboši. užijte si dnešní den co nejlépe, hodně zdravíčka a štěstíčka a at Vám to stále zpívá a děláte nám svým krásným hlasem radost.Těšíme se na Svatováclavské slavnosti u nás v Kutné Hoře.
JanaS wrote on 6.9.2020 at 11:04:
Vážený pane Pospíšile,z Tišnova zasíláme co nejsrdečnější přání k dnešním narozeninám. Hlavně přejeme pevné zdravíčko , spoustu elánu do dalšího Vašeho krásného muzicírování , ať se i nadále na Vašich úžasných koncertech hudbou bavíte. Rovněž se moc těšíme do Semilasa v Brně. Jana a Vašek
Kali wrote on 6.9.2020 at 11:03:
Luboši, přeji vám hodně zdraví ke kulatým narozeninám, ať vám to co nejdéle tak skvěle zpívá a děkuji za mnoho krásných chvil s vašimi písněmi. Díky.
Vítězslav Jindra wrote on 6.9.2020 at 07:24:
Luboši, užijte si velký den. Přeji Vám stálé zdraví a pořád tu neskutečnou energii a chuť do muziky. A moc se těším do Semilasa v Brně na narozeninový koncert.
Aleš Norský wrote on 6.9.2020 at 02:31:
Vše nejlepší k sedmdesátinám...Keep on Rocking!
Pavel Bobr wrote on 4.9.2020 at 19:14:
Ad Ondřej 12.8. G Moll je pokrokově levicové, ale radikální levice je E Moll.
Naopak Fis dur, to bych řek, že je až fašistickej akord.
Nejlepší je ty akordy občas střídat.
Pavel Bobr wrote on 4.9.2020 at 19:10:
Léta jsem měl rád velký holky a Ten zcela tvůj způsob chůze - luxusní bluesovky - budou v listopadu v Lucerně ?
Magda Hanzlíková wrote on 1.9.2020 at 11:28:
Ahoj, tak už i sem se inflitrovali hejty lidí s podivnými přezdívkami jako PapaZulu. Proč tito lidé nepíší pod svým jménem? Babiš je placený občany ČR za to, aby dobře hospodařil se státními penězi a abychom měli dobré zákony. Místo toho se chová jako feudál, kterému tahle republika patří. Takže občan, který mu zajišťuje příjem, má zcela legitimní právo o něm mluvit co a kde se mu zachce. Jestliže se někomu nelíbí názory muzikanta na koncertě, ať tam buď nechodí nebo je zticha.
Marcela wrote on 31.8.2020 at 11:56:
Díky za juvenilní projevy inteligentních mlaďochů.Jsem šedesát plus,ale fandím vám a nenechte se otrávit starými strukturami.
Erik wrote on 21.8.2020 at 06:45:
Moc díky za skvělé vystoupení na festivalu Krásný ztráty ve Všeticích. Jste skvělí :-)