Luboš Pospíšil65 NOVINEK / 43 KOMENTÁŘŮ / RSS FEED

Koncerty

5P = hraje celá kapela
LP = Luboš sám

01.09. Dobřichovice, vinařské slavnosti, 14:00 (5P)
05.09. Praha, Balbínova poetická hospůdka (LP + Mrakoplaš)
06.09. Litoměřice, vernisáž (LP + Mrakoplaš)
08.09. Rakovník, dvorky (LP)
12.09. Plzeň, U Zacha (5P)
21.09. Kouřim (LP duo – s P.Táboříkovou)
27.09. Praha, Mikulandská 7, pamětní deska generálu Bílému (LP)
29.09. Kutná hora, Svatováclavské slavnosti, 21:00 (5P)

05.10. Vrchlabí, vernisáž výstavy (LP)
17.-20.10. BLOK (LP)
25.10. Terezín, Muzeum – vernisáž (LP)
27.10. Konstantinovy lázně, Noc legend, 22:00 (5P + Energit)
31.10. Liberec, Bedna (5P)

02.11. Vsetín, klub Lapač (LP trio… s O. Fenclem a M. Hnátkem), 20:30
03.11. Hradec nad Moravicí, festival (LP trio… s O. Fenclem a M. Hnátkem)
10.11. Lípa u Havlíčkova Brodu, festival, 15:00 (LP + Mrakoplaš)
10.11. Litomyšl, soukromá akce (LP + trio… s O. Fenclem, M.Hnátkem a M.Štecem), 19:00
14.11. Pardubice, Doli (LP)
15.11. Praha, Balbínova poetická hospůdka (LP)
17.11. Teplice, Jazz Club (LP)
21.11. Brno, Musilka (5P)
22.11. Přerov, Dlažka (5P)
23.11. Olomouc, Bounty (5P)
24.11. Jihlava, Soul Music Club, 21:00 (5P)

01.12. Krymlov, sál hospody, 19:00 (5P)
02.12. Praha, Archa – vzpomínka na R. Hladíka (LP + OF j.h.)
06.12. Hradec Králové, divadlo Drak, 19:00 (5P)
07.12. Příchovice, hospoda Na hřišti (LP)
08.12. Dobrá voda u Sušice, kostel sv. Vintíře, 16:00 (LP)
20.12. Kutná hora, Česká 1 (LP v duu s P.Táboříkovou)
21.12. Děčín, Garage, 22:00 (5P)
27.12. PRAHA, MALOSTRANSKÁ BESEDA – TRADIČNÍ VÁNOČNÍ!, 20:30 (5P)

2019
17.01. Plzeň, U Zacha (LP)
25.01. Vysoké Mýto, M-klub (5P)
26.01. Nové město na Moravě, KD (5P + Oskar Petr Marsyas band )
30.01. Praha, Balbínova poetická hospůdka (LP + host)

07.02. Frýdek-Místek, Stolárna (LP)
08.02. Český Těšín, Pizzerie Verdi (LP)
11.02. Praha, KD Barikádníku (LP duo)
14.02. Ostrava-Hrabůvka, K-Trio (5P)
15.02. Chrudim, R-klub (5P)
21.02. Čelákovice, KD (5P + Oskar Petr Marsyas band)

15.03. Chotěboř, Panský dům (5P)
20.03. Praha, Balbínova poetická hospůdka (LP + host)
22.03. Chomutov, Hřebíkárna (5P)

06.04. Jizerka, chata (LP)
13.04. Železné u Tišnova, bluesová pomlázka (LP duo – s P.Táboříkovou)

13.05. Praha, Balbínova poetická hospůdka (LP + host)
24-25.05 blok (LP)

07.06. Plzeň-Černice, U Koblížků (LP)
08.06. Dolany u Olomouce, festival (LP + trio – s O.Fenclem, M.Štecem a M.Hnátkem)
14.-15.6. blok (LP)

6.7. Svinná u České Třebové (LP v duu s P.Táboříkovou)

2.8. CHOTĚMICE, VESNICKÝ KLUB V.KOUBKA (5P)
3.8. blok (LP)
9-10.8. blok (LP)
31.08. Mníšek pod Brdy, Bronfest (LP)

08.10. Praha, Balbínova poetická hospůdka (LP + host)

11.12. Praha, Balbínova poetická hospůdka (LP + host)