Luboš Pospíšil65 NOVINEK / 43 KOMENTÁŘŮ / RSS FEED

Koncerty

5P = hraje celá kapela
LP = Luboš sám

02.11. Vsetín, klub Lapač (LP trio… s O. Fenclem a M. Hnátkem), 20:30
03.11. Hradec nad Moravicí, festival (LP trio… s O. Fenclem a M. Hnátkem)
10.11. Lípa u Havlíčkova Brodu, festival, 15:00 (LP + Mrakoplaš)
10.11. Litomyšl, soukromá akce, 19:00 (LP + trio… s O. Fenclem, M.Hnátkem a M.Štecem)
14.11. Pardubice, Doli (LP)
15.11. Praha, Balbínova poetická hospůdka (LP)
17.11. Teplice, Jazz Club (LP)
21.11. Brno, Musilka (5P)
22.11. Přerov, Teplo-Dlažka (5P)
23.11. Olomouc, Bounty (5P)
24.11. Jihlava, Soul Music Club, 21:00 (5P)

01.12. Krymlov, sál hospody, 19:00 (5P)
02.12. Praha, Archa – vzpomínka na R. Hladíka (LP + OF j.h.)
06.12. Hradec Králové, divadlo Drak, 19:00 (5P)
07.12. Příchovice, hospoda Na hřišti (LP)
08.12. Dobrá voda u Sušice, kostel sv. Vintíře, 16:00 (LP)
10.12. Praha, Balbínova poetická hospůdka (LP v duu s P.Táboříkovou)

18.12. Praha, Pragos – Jihlavská ul., 19:30 (LP)

20.12. Kutná hora, Česká 1 (LP v duu s P.Táboříkovou)
21.12. Děčín, Garage, 22:00 (5P)
27.12. PRAHA, MALOSTRANSKÁ BESEDA – TRADIČNÍ VÁNOČNÍ!, 20:30 (5P)

2019
17.01. Plzeň, U Zacha (LP)
25.01. Vysoké Mýto, M-klub (5P)
26.01. Nové město na Moravě, KD (5P + Oskar Petr Marsyas band )
30.01. Praha, Balbínova poetická hospůdka (LP + host)

07.02. Frýdek-Místek, Stolárna (LP)
08.02. Český Těšín, Pizzerie Verdi (LP)
11.02. Praha, KD Barikádníku (5P)
14.02. Ostrava-Hrabůvka, K-Trio (5P)
15.02. Chrudim, R-klub (5P)
21.02. Čelákovice, KD (5P + Oskar Petr Marsyas band)
28.02. Praha, Balbínova poetická hospůdka (LP)

08.03. Kostelec n. černými lesy, Modrý dveře (LP)
15.03. Chotěboř, Panský dům (5P)
20.03. Praha, Balbínova poetická hospůdka (LP + host)
22.03. Chomutov, Hřebíkárna (5P)
23.03. Třebechovice pod Orebem, KD, Folkový večer, 20:30 (LP)

03.04. Praha, Kaštan (LP duo – s O.Fenclem)

05.04. Říčany u Brna (LP + trio O.Fencl, M.Štec a M.Hnátek)

06.04. Jizerka, chata (LP)
12.04. Znojmo, Harvart (LP duo – s P.Táboříkovou)
13.04. Železné u Tišnova, bluesová pomlázka (LP duo – s P.Táboříkovou)
26.04. Písek, divadlo Pod čarou (5P)

13.05. Praha, Balbínova poetická hospůdka (LP + host)
18.05. Dobrá voda u Pacova (LP)
21.05. Třebíč, MKS (5P)
22.05. Ostrava, Parník (5P)
23.05. Brno, Leitnerka (5P)
24-25.05 blok (LP)
29.05. Rychnov nad Kněžnou, Kino – Společenské centrum (LP trio – s O.Fenclem a M.Hnátkem)

31.05. Rataje nad Sázavou, Pivovárek (5P)

01.06. Benešov, pivovar Ferdinand, benefiční festival (LP)

07.06. Plzeň-Černice, U Koblížků (LP)
08.06. Dolany u Olomouce, festival (LP + trio – s O.Fenclem, M.Štecem a M.Hnátkem)
14.-15.6. blok (LP)
21.06. Červené Pečky, festival, 22:00 (LP + trio – s O.Fenclem, M.Štecem a M.Hnátkem)

06.07. Svinná u České Třebové (LP v duu s P.Táboříkovou)
06.07. Žampach (Ústí n.Orl.), festival (5P)
27.07. Litoměřice, Lodní náměstí (LP v duu s P.Táboříkovou)

02.08. CHOTĚMICE, VESNICKÝ KLUB V.KOUBKA (5P)
03.08. blok (LP)
9-10.8. blok (LP)
31.08. Mníšek pod Brdy, Bronfest (LP)

08.10. Praha, Balbínova poetická hospůdka (LP + host)

11.12. Praha, Balbínova poetická hospůdka (LP + host)